دکتر شیخ

آموزش مسایل جنسی

به نظرات پاسخ داده نمی شود

دوستان عزیز اینجانب فقط به ایمیل هایی که به این آدرس: alishikh@yahoo.com ارسال شود پاسخ می دهم و به سوالاتی که در قالب نظر ارائه می شود هیچ پاسخی نمی دهم و این مطلب را در اولین مطلب صفحه اصلی هم توضیح داده ام. لطفا در عنوان ایمیل ارسالی قید فرمایید سوال در رابطه با مسایل جنسی.
+ نوشته شده در  سه شنبه یکم مرداد ۱۳۹۲ساعت 11:17  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  | 

تشکر بابت رفع فیلتر

از امروز مورخه ۳ فروردین ۱۳۹۲ وبلاگ رفع فیلتر شد و امکان دسترسی دوباره کاربران فراهم شد. بر خود لازم می دانم از مسئولین کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه که زمینه رفع فیلتر وبلاگ را فراهم ساختند کمال تشکر و قدر دانی را داشته باشم و امیدوارم هیچگاه شاهد فیلتر دوباره این وبلاگ نباشیم. همانگونه که در اهداف راه اندازی این وبلاگ گفته ام هدف این وبلاگ پاسخگویی علمی به سوالات در حوزه مسایل جنسی می باشد. امیدوارم بتوانم گامی هر چند کوچک در زمینه آگاهی هم وطنان عزیزم در این زمینه بردارم و در این راه دستان پر مهر کسانی که مایل به همراهی باشند را صمیمانه می فشارم. فرصت را غنیمت شمرده و فرارسیدن سال نو را به همه مخاطبین عزیزم تبریگ می گویم و خوشحالم که در ابتدای این سال وبلاگ دکتر شیخ رفع فیلتر گردید. همچنین باطلاع می رسانم که اینجانب در فضای مجازی با نام حقیقی خویش فعالیت دارم و جز این وبلاگ و سایت رسمی دکتر شیخ هیچ وبلاگ دیگری ندارم. متاسفانه فرد یا افرادی در مدت فیلتر بودن وبلاگ با سو استفاده از عنوان دکتر شیخ برای وبلاگ خویش قصد جلب مشتری داشتند که امیدوارم با رفع فیلتر وبلاگ زمینه این سو استفاده ها از بین برود.

+ نوشته شده در  یکشنبه چهارم فروردین ۱۳۹۲ساعت 3:47  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  | 

فقط به سوالات غیر تکراری که ایمیل شود جواب داده می شود

دوستان عزیز از گذاشتن سوالات خود بصورت نظر خودداری نموده و فقط ایمیل کنید. به سوالات غیر تکراری پاسخ داده خواهد شد. البته با توجه به تعداد زیاد سوالات ممکن است پاسخ با تاخیر داده شود. لطفا فقط یکبار ایمیل شود و در عنوان نیز قید شود سوال در زمینه مسایل جنسی.
+ نوشته شده در  سه شنبه سوم مرداد ۱۳۹۱ساعت 18:58  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  | 

نظر سنجی در مورد تغییر روند

دوستان عزیزم سلام مدتی است به دلیل افزایش تعداد سوالات ایمیلها پیامکها و تماسهای مخاطبین عزیز و محدودیت وقتی که خود دارم امکان رسیدگی مناسب و پاسخگویی به همه سوالات را ندارم و این روند روز به روز تاخیر در پاسخگویی را بیشتر می سازد. مدتی است فرصت رسیدگی به نظرات وبلاگ را ندارم و فقط به پیامکها و ایمیلها و تماسهای تلفنی پاسخ می دهم که به دلیل افزایش سوالات گاهی اوقات تاخیر زیادی در پاسخگویی پیش می اید و حتی گاهی اوقات به دلیل اتمام شارژ باتری گوشی خاموش و تا مدتی امکان برقراری تماس نیز ایجاد نمی گردد. این وضعیت بیش از هر کس مرا ناراحت می سازد که نمی توانم با ارائه مطالب جدید محتوای وبلاگ و سایت را غنی سازم و عمده وقت من به پاسخگویی به سوالاتی می گذرد که اکثرا تکراری است و بارها پاسخ آنرا داده ام و برخی از دوستان از سر بی مهری و عدم جستجو با تکرار سوال وقت محدودی که دارم را نیز درگیر ساخته و امکان نوشتن مطالب جدید را می گیرند. روند افزایشی سوالات نیز مرا با مشکلی بیشتر مواجه ساخته و مدت زمان تاخیر در پاسخگویی نیز روز به روز بیشتر می شود.

با توجه به مطالبی که گفتم ضرورت تغییر روند احساس می شود. لذا یک نظر سنجی در وبلاگ قرار گرفته است که با کسب نظرات دوستان بتوانم تغییرات مناسبی در روند وبلاگ ایجاد نمایم.

راههای پیش رو عبارتند از: حذف بخش پاسخگویی به سوالات- عدم پاسخگویی به سوالات خصوصی - عدم پاسخگویی به سوالات تکراری و ادامه این روند با وجود تاخیر زیاد در پاسخگویی و عدم توجه به نظرات

از همه دوستان تقاضا دارم بهترین راهی که به نظرشان می رسد را انتخاب کنند و همچنین اگر نظر یا پیشنهادی دارند ذیل همین مطلب ارائه دهند.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و چهارم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 23:46  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  | 

سال نو مبارک!

دوستان و مخاطبین عزیز وبلاگ دکتر شیخ سلام گرم مرا پذیرا باشید. فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۱ را نیز به تک تک شما تبریک می گویم و امید و آرزوی بهترینها را برایتان دارم. فرصتهای محدود من باعث شده نتوانم مثل گذشته ای نه چندان دور پاسخگوی دوستان باشم و همین موضوع گلایه های فراوانی را به همراه داشته که از دوستان عزیز عذرخواهم. سال نود با تولد فرزند دلبندم آغاز شد و این یکسال فرصتهای خالی کمتری به من داد تا بتوانم به نظرات و سوالات پاسخ گویم. بعد از ان به فاصله چند ماه ماموریتی به سرزمین وحی داشتم تا به خدمت به زایران خانه دوست بپردازم و همین نیز وقفه ای در کار ایجاد نمود. بعد از آن مشغول مطالعه برای شرکت در امتحان دکتری تخصصی پزشکی (پی اچ دی) شدم و توانستم در رشته دکتری روانشناسی قبول شوم و از اسفند ماه نیز درس شروع شد و این مساله فرصت مرا بسیار محدود نموده است.  از این وقت نیز برای پاسخگویی به ایمیلها استفاده می کنم و هر چند با تاخیر ولی تقریبا همه ایمیلها را پاسخ می دهم. امیدوارم سال نود و یک فرصتی به دست اید که توان پاسخگویی به سوالات بیشتری داشته باشم و بتوانم مطالبی جدیدتر و به روز تر در وبلاگ و سایت دکتر شیخ که متعلق به همه شماست قرار دهم. اما بسان گذشته چند خواهش دارم:

قبل از سوال در مطالب وبلاگ کاملا جستجو شود تا پاسخ سوال گرفته شود. تقریبا نود درصد سوالات در مطالب وبلاگ پاسخ داده شده و نیاز به پرسش دوباره نیست. اگر سوالی یافت نشد به ایمیل اعلام شده ارسال شود تا پاسخ گویم.(تا چهاردهم فروردین امکان پاسخگویی ندارم لذا سوالات بعد از این تاریخ ارسال شود)

از گلایه کردن بپرهیزید و عذر مرا دریابید. صبر پیشه سازید پاسخ دریافت خواهد شد.

در تماس تلفنی توجه داشته باشید که ساعت ۵ تا ۹ عصر روزهای غیر تعطیل تماس حاصل شود و نه خارج از این محدوده.

تماسها زیاد است اگر در زمان مذکور پاسخی ندیدید احتمالا پشت خط هستید و امکان پاسخگویی در ان لحظه نیست. می توانید پیامک ارسال کنید تا سر فرصت جواب داده شود. گاهی اوقات شارژ باطری تمام می شود و گوشی خاموش می شود و تا شارژ دوباره مدت زمانی طول می کشد و یا گاهی شارژ ریالی تمام می شود و تا شارژ مجدد زمانی می ماند که امکان پاسخگویی به پیامک نیست لذا یا باید صبر کنید یا باید مبلغی شارژ ارسال کنید تا امکان پاسخگویی فراهم شود.(تا چهاردهم فروردین عملا امکان پاسخگویی ندارم لذا اگر جوابی ندیدید حمل بر بی توجهی نکنید)

آمار بازدید وبلاگ و سایت افزایش یافته است و وقت من کمتر شده است لذا با عدم پرسش سوالات تکراری کمک کنید تا از همین وقت محدود بتوانم بیشترین استفاده را بنمایم و مطالب جدیدی به مطالب قبلی اضافه کنم.

بار دیگر ارزوی سالی سرشار از شادی و سلامتی برای تک تک دوستان دارم.

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه دوم فروردین ۱۳۹۱ساعت 20:3  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  | 

لطفا اول جستجو کنید بعدا سوال بپرسید

دوستان عزیزم سلام

از اینکه مدت بروز رسانی وبلاگ طولانی شده است عذرخواهی می کنم. وقت محدودی دارم و سوالات زیادی در روز می رسد و من توان پاسخگویی به همه سوالات را ندارم. برای اینکه بتوانم از همین وقت محدود استفاده بهتری کنم و پاسخ سوالات شما دوستان را نیز با سرعت بیشتری بدهم چند تقاضا دارم.

یک - ابتدا  با بررسی آرشیو موضوعی و استفاده از ابزار جستجوی گوگل سوال خود را بیابید و مطالعه کنید تا نیاز به پرسیدن سوال تکراری نباشد.

دو - سوالات از طریق ایمیل ارسال شود و نظرات در مورد مطالب یا سوالاتی که پاسخ داده شده و در وبلاگ موجودند در وبلاگ مطرح شود.

سه - سوالات ضروری یا اورژانسی از طریق پیامک یا تماس با شماره همراه پرسیده شود. خواهشمندم به جز ساعت ۵ تا ۹ عصر روزهای غیر تعطیل زمان دیگری تماس گرفته نشود یا سوال از طریق پیامک ارسال نشود. متاسفانه برخی دوستان با تماسهای بی موقع باعث ایجاد مزاحمت برای خانواده ام گردیده اند لذا غیر از زمان ذکر شده در سایر زمانها تماس گرفته نشود. همچنین اگر شماره در اختیار دوستانتان قرار می گیرد حتما زمان تماس تذکر داده شود. همچنین بعد از ارسال پیامک از انداختن میس کال خود داری شود.

چهار- اگر پاسخ سوال دریافت نشد نیاز به ارسال دوباره یا چند باره سوال نیست. سوالات به ترتیب پاسخ  داده می شود. در وبلاگ نمی توان سوالات را به ترتیب تاریخ جواب داد و لذا برخی دوستان ماهها در انتظار پاسخ سوال هستند و تکرار سوالات باعث می شود مدت زمان انتظار افزایش یابد.

تقریبا تمام مطالب مربوط به مسایل جنسی در وبلاگ پاسخ داده شده است و با مطالعه دقیق وبلاگ نیاز به سوال مجدد نیست. تقریبا نود درصد سوالات رسیده تکراری هستند و این مساله باعث می شود بدون دلیل مدت انتظار دوستانی که سوالات جدیدی ارسال کرده اند طولانی شود.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و پنجم دی ۱۳۹۰ساعت 19:7  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  | 

برنامه تلویزیونی جمع ما

هفته گذشته به عنوان کارشناس از طرف موسسه فرهنگی خانواده امین در برنامه تلویزیونی جمع ما که بصورت زنده از شبکه دوم سیما پخش می شود حضور یافتم. فایل برنامه که توسط یکی از دوستان ضبط شده  در ادرس زیر قرار دارد:

http://doctorsheikh.persiangig.com/IRIB-TV2%5b900808-212017%5d.trp/

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه هجدهم آبان ۱۳۹۰ساعت 0:4  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  | 

ایجاد سایت دکتر شیخ

دوستان عزیزم سلام

سایت دکتر شیخ بزودی راه اندازی می شود. دامین doctorsheikh.com خریداری شده و بصورت مقدماتی راه اندازی شده است ولی هنوز مطلبی روی سایت قرار نگرفته است ولی بزودی این سایت راه اندازی خواهد شد و فعالیتهای خود را به طور جدی پی خواهم گرفت. از همه دوستانی که در چند ماه گذشته نظراتشان بی جواب مانده عذر می خواهم و در اینده به تدریج به انها پاسخ خواهم داد. دوستان فعلا سوالات خود را از طریق ایمیل ارسال نمایند.

+ نوشته شده در  جمعه سیزدهم آبان ۱۳۹۰ساعت 23:48  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  | 

موسسه فرهنگی خانواده امین

دوستان عزیزم سلام

بعد از صحبتی که بعنوان کارشناس در برنامه جمع ما شبکه دوم سیما در هفته گذشته داشتم دوستان زیادی تماس گرفته اند و خواسته اند تا توضیحاتی راجع به موسسه فرهنگی خانواده امین که اولین موسسه و تنها دارنده مجوز برای همسریابی می باشد بدهم.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سیزدهم آبان ۱۳۹۰ساعت 23:43  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  | 

محدودیت های بلاگفا

دوستان عزیزم سلام

مدتی است هر پستی که می خواهم بگذارم به دلیل محدودیتهای جدیدی که بلاگفا ایجاد کرده است امکان پذیر نیست. هر چقدر هم که کلمات را تغییر می دهم و ساده تر می کنم نیز این مشکل برطرف نمی شود. پیامی از طرف بلاگفا دریافت می کنم که به دلیل اسفاده از کلمات غیر اخلاقی و یا محتوای نا مناسب امکان درج پست نیست.

در واقع سیستم جدیدی در بلاگفا استفاده شده است که استفاده از کلمات ساده که مرتبط با مسایل ...  باشد( استفاده از این کلمه باعث عدم درج مطلب می شد لذا ... استفاده شد) را نیز محدود کرده است. لذا از عدم به روز رسانی وبلاگ عذر خواهی می کنم. دوستان سوالات خود را از طریق ایمیل یا اس ام اس بپرسند.

امیدوارم مسئولین بلاگفا به جای استفاده از سیستم های ضعیف  که فقط به کلمات حساس هستند به فکر باز کردن فضای اطلاع رسانی صحیح باشند و محدودیتهای ایجاد شده را بردارند.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و چهارم شهریور ۱۳۹۰ساعت 9:20  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  | 

سلامی دوباره

سلامی دوباره به همه دوستان عزیزم

بعد از مدتی طولانی مجددا امکان برقراری ارتباط با شما دوستان عزیز فراهم شد. سفری کاری به کشور عربستان داشتم و فرصتی بود برای اندیشیدن و خدمت کردن. با دوستان بسیار خوبی در این سفر اشنا شدم و همراهی این دوستان و بحثها و پیشنهادات خوبی که داشتند باعث شد با توانی مضاعف کار را ادامه دهم. در طول سفر گهگاه برخی ایمیلها و نظرات را خواندم ولی فرصت محدودی داشتم. علیرغم در خواست من مبنی بر اینکه دوستان تا پایان ماموریت کاریم که در ایران نبودم سوالی نپرسند سوالات زیادی به دستم رسیده است که در سفر تعداد محدودی را جسته و گریخته پاسخ دادم و بخش زیادی نیز باقی مانده که باید پاسخ گویم و تاخیر در پاسخگویی به سوالات امری بدیهی است و صبر و حوصله مخاطبین عزیز را می طلبد. امروز بعد از یک هفته از حضور در ایران و رفع گرفتاریهای کاری که داشتم و تغییر مطب به مکانی جدید توانستم به وبلاگ سری بزنم و دیدم تعداد ۹۴۱ نظر تایید نشده وجود دارد. به مجموع آن حدود ۴۳۲ ایمیل خوانده نشده را نیز اضافه کنیم می شود ۱۳۷۳ سوال یا نظر که باید خوانده شود و پاسخ داده شود. با توجه به اینکه به دلیل ماموریت بخشی از کارهای مربوط به کارو زندگی نیز عقب افتاده که باید رسیدگی شود و وقت محدودی که باقی می ماند احتمالا پاسخها بیش از حد انتظار طول خواهد کشید. برای اینکه از این پس سوالات دوستان با مشکل تاخیر در پاسخ گویی مواجه نشود لازم می دانم از همه دوستان عزیز چند خواهش داشته باشم.

سوالات خصوصی به ایمیل من ارسال شود و حتی المقدور اطلاعات کامل داده شود تا بتوانم پاسخ بهتری بدهم.

از گذاشتن نظرات مبنی بر گلایه از تاخیر در پاسخگویی حتی المقدور پرهیز شود و تشکر و تمجید نیز کمتر صورت گیرد.

قبل از پرسیدن سوال مطالب وبلاگ مرور شود و نظرات انتهای مطالب نیز خوانده شود. قطعا بسیاری از سوالات پاسخ داده شده و نیاز به پرسش مجدد نیست.

دوستانی که روش معاینه بکارت را می خواهند فقط در یک نظر بصورت خصوصی آدرس ایمیل خود را اعلام نمایند تا روش معاینه برایشان ارسال شود. در این زمینه لطفا درخواستی به ایمیل من ارسال نشود تا کار سریعتر پیش برود.

اگر سوالاتی فوری وجود دارد دوستان با موبایل من تماس بگیرند و لطفا ساعت تماس نیز بین ۵ تا ۹ عصر باشد. خارج از این ساعت باعث بروز مزاحمت برای خانواده ام خواهد شد لذا تقاضا دارم رعایت شود.

نظرات انتقادی و پیشنهادات دوستان برای من هدیه ای گرانبها می باشد و دوست دارم مرا در بهتر ساختن وبلاگ یاری نمایید تا با همکاری هم بتوانیم کار بزرگی را که شروع کرده ایم ادامه دهیم.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و دوم تیر ۱۳۹۰ساعت 21:3  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  | 

فعلا سوال جدیدی نپرسید!!؟

دوستان عزیزم سلام

قرار است از ابتدای خرداد ماه به یک ماموریت خارج از کشور بروم و به مدت حدود ۴۵ روز از ابتدای خرداد ماه تا ۱۵ تیرماه امکان پاسخگویی به هیچ سوالی را ندارم. البته اگر به اینترنت دسترسی پیدا کنم سعی خواهم کرد چند مطلب بنویسم و سیر مطالب قبلی وبلاگ را ادامه دهم. به همین دلیل از همه دوستان عزیزم تقاضا دارم از امروز سوال جدیدی مطرح نکنند تا در این چند روز باقیمانده سوالات قبل را پاسخ دهم. از صبر و حوصله دوستان عزیزی که از قبل سوال پرسیده اند و منتظر جواب هستند و دوستان عزیزی که با همکاری خود مرا یاری می کنند صمیمانه سپاسگزاری می کنم.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۱۳۹۰ساعت 19:7  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  | 

عذر خواهی از تاخیر در پاسخگویی

دوستان عزیزم سلام

به دلیل برخی گرفتاریهای شخصی امکان پاسخگویی به سوالات و ایمیلهای ارسالی را برای نزدیک به یکماه نداشتم و همین باعث شد برخی دوستان پاسخ سوال خود را دریافت نکنند. حدود ۸۱۴ نظر و ۱۳۲۴ ایمیل پاسخ داده نشده وجود دارد که سعی خواهم کرد به تدریج پاسخگو باشم و ظرف یک هفته آینده تمامی این سوالات را پاسخ گویم. بلاگفا نظرات را به ترتیب جدید به قدیم تنظیم می کند که باعث می شود دوستان پاسخ نظرات قدیمی تر را دیرتر دریافت کنند لذا پیشاپیش عذرخواهی مرا بپذیرید. از بابت صبر و حوصله ای که برای دریافت پاسخ سوالات خود دارید از همه شما سپاسگزارم و بابت تاخیر در پاسخها عذر می خواهم.

برخی دوستان سوالاتی پرسیده اند که پاسخ آن در وبلاگ موجود است لذا خواهش می کنم با استفاده از ابزار جستجوی گوگل که در ستون کناری وبلاگ قرار داده ام پاسخ سوالات خود را جستجو و مطالعه نمایند.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و نهم فروردین ۱۳۹۰ساعت 13:40  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  | 

پوزش از تاخیر در پاسخگویی به سوالات

دوستان عزیزم سلام

پیشاپیش فرا رسیدن سال نو را تبریک عرض می کنم و سال شادی برای شما آرزو می کنم. مدتی است به دلیل گرفتاری فرصت کمتری برای پاسخگویی به سوالات شما دوستان عزیز دارم و در چند روز اخیر بلاگفا نیز مشکلاتی دارد که امکان پاسخگویی به سوالات شما را نداشته ام. پیشاپیش بابت تاخیر عذر می خواهم.  همچنین با همین عنوان و در سیب فا نیز وبلاگ ایجاد شده است و دوستان می توانند سوالات خود را در سیب فا هم بپرسند. فقط به جای بلاگفا سیبفا بگذارید. در ایام تعطیلات در روز دوم و نهم و دهم در درمانگاه شقایق هستم و دوستانی که قصد مراجعه حضوری دارند می توانند مراجعه نمایند. امیدوارم تعطیلات خوبی داشته باشید.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و هفتم اسفند ۱۳۸۹ساعت 19:36  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  | 

نظر سنجی جدید

دوستان عزیزم سلام

در رابطه با روابط دختر و پسر قبل از ازدواج نظر سنجی جدیدی در وبلاگ قرار گرفته که از شما می خواهم در آن شرکت نمایید. همچنین به زودی قصد دارم تغییراتی در ساختار ظاهری و محتوایی وبلاگ ایجاد نمایم. از دوستان عزیز می خواهم نظرات خود را برای بهتر شدن وبلاگ در زیر این مطلب قرار دهند تا بتوانم با استفاده از نظرات شما فضای بهتری برای بحث و گفتگو فراهم کنم.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم بهمن ۱۳۸۹ساعت 15:47  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  | 

آموزش روابط جنسی مخصوص زوجین

با توجه به درخواستهای دوستان باطلاع می رسانم اینجانب علاوه بر مشاوره و درمان برای برخی زوجهای متقاضی که تمایل به آموزش در زمینه سکس و روابط جنسی دارند جلسات خصوصی آموزش سکس برگزار می نمایم و در این کلاس ضمن تبیین اصول رابطه جنسی صحیح روشهای مختلف سکس را برای ایشان توضیح می دهم. زوجهای متقاضی می توانند با تعیین وقت قبلی و هماهنگی جهت این کلاسها ثبت نام نمایند.

افراد متقاضی برای هماهنگی می توانند با شماره همراه اینجانب به شماره ۰۹۳۷۸۱۲۱۴۵۱ از ساعت ۵ تا ۹ عصر تماس بگیرند یا در یکی از روزهای سه شنبه - چهار شنبه یا پنج شنبه از ساعت ۵ تا ۹ عصر با هماهنگی قبلی به درمانگاه خیریه شقایق واقع در خیابان دردشت میدان شقایق مراجعه کنند. (تلفن هماهنگی  ۷۷۹۵۸۸۸۰)

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هفتم دی ۱۳۸۹ساعت 0:38  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  | 

تشکر و چند توضیح

در چند روز اخیر بواسطه الطافی که چند نفر از دوستان عزیز داشته اند و وبلاگ را در سایتهای پرمخاطب معرفی کرده اند تعداد مخاطبین این وبلاگ بسیار زیاد شده و تعداد سوالاتی که دوستان می پرسند بسیار بیشتر از قبل. با توجه به اینکه اینجانب یک نفره باید به تمامی سوالات پاسخ دهم و محدودیت زمانی نیز دارم لذا باید نکاتی را باستحضار دوستان عزیز برسانم و چند درخواست داشته باشم.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه هفتم دی ۱۳۸۹ساعت 16:10  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  | 

جستجوگر گوگل

دوستان عزیز برای سهولت دسترسی  به مطالب وبلاگ و جستجوی مطالب به پیشنهاد یکی از دوستان خوبم جستجوگر گوگل در وبلاگ قرار گرفت که با تایپ گزینه مد نظر خویش و انتخاب واژه این وبلاگ می توانید به مطالب مورد نظر خویش در این وبلاگ دسترسی پیدا کنید
+ نوشته شده در  یکشنبه پنجم دی ۱۳۸۹ساعت 1:32  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  | 

تصمیمات جدید در باب چگونگی پاسخ به سوالات دوستان عزیز

در چند روز اخیر برخی از دوستان نسبت به تاخیر در پاسخگویی گلایه داشتند و از اینکه بیش از دو روز از سوالشان گذشته و جواب نگرفته بودند شکایت نموده بودند. لازم دانستم تا نکاتی را باختصار شرح دهم و از دوستان پوزش بخواهم. و اما نکات:
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه چهارم دی ۱۳۸۹ساعت 16:22  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  | 

نحوه پرسش سوال و چگونگی پاسخگویی

دوستان عزیزم سلام

با توچه به آنکه تعداد سوالات دریافتی افزایش یافته و پاسخگویی به سوالات وقت بیشتری می برد لازم می دانم توضیحاتی در مورد نحوه پرسش سوال و پاسخگویی برای دوستان بدهم.

سوالات از ۳ طریق قابل پرسش است

۱- از طریق نظر در زیر مطالب. در صورتیکه می خواهید سوال خصوصی باشد نظر بصورت خصوصی بیان شود و حتما ایمیلی اعلام شود تا پاسخ به ان ارسال گردد.

۲- از طریق ایمیل. می توانید سوال خود را به ایمیل من ارسال کنید

۳- از طریق پیام کوتاه به شماره ۰۹۳۷۸۱۲۱۴۵۱

خواهش می کنم دوستان در سوال خود توضیحات دقیق و کامل ارایه کنند تا پاسخ بهتر داده شود و نیاز به سوال و جواب نباشد. همچنین دوستان می توانند از ساعت ۵ تا ۹ عصر از طریق شماره اعلام شده تماس برقرار کنند و سوالات خود را مستقیم بپرسند.

با توجه به اینکه پاسخ بسیاری از سوالات در وبلاگ داده شده خواهش می کنم دوستان ابتدا با جستجوی مطالب وبلاگ به دنبال پاسخ سوال خویش بگردند و از پرسش سوالات تکراری به جهت سرعت در پاسخگویی به سایر سوالات اجتناب کنند. همچنین با وجود تعداد زیاد سوالات دوستان، ممکن است پاسخگویی به سوالات کمی با تاخیر صورت گیرد. تلاش من اینست که سوالات در اسرع وقت پاسخ داده شود ولی ممکن است پاسخگویی چند روز طول بکشد.

اگر پاسخ سوالی داده نشد به این علت است که پاسخ جوابی خصوصی می طلبد و یا اطلاعات ناقص ارایه شده که امکان پاسخگویی وجود ندارد و ایمیلی هم اعلام نشده است. لذا دوستان سوال کننده ایمیلی هم اعلام کنند تا پاسخ به ایمیل ارسال گردد و همچنین اگر سوالی ناقص بود اطلاعات تکمیلی از طریق ان خواسته شود.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 0:48  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  | 

پاسخ به سوالات شما ( مشکلات باروری و نازایی)

یکی از دوستان خواسته اند:

چه جالب که هنوز سایت شما رو ف ل ت ر نکرده اند!
لطفا یک سایت پرسش و پاسخ پزشک زنان و نازایی برای ما معرفی کنید.
قبلا سایت دکتر پور قربان متخصص نازایی باز بود ولی متاسفانه نمیدونم چرا ف ل ... کرده اند.
با اینکه سایت خیلی مفیدی بود و هیچ مطلب غیراخلاقی در اون مشاهده نمیشد و کاملا پزشکی بود.

نمیدونم برای خودم متاسف باشم یا برای؟


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه یازدهم آذر ۱۳۸۹ساعت 0:19  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  | 

چگونه می توانم به شما کمک کنم

چند تن از دوستان اصرار کرده اند که آدرس مطب یا محل کار خود را اعلام کنم تا بتوانند حضوری مراجعه نمایند. با توجه به اینکه در مراکز مختلفی فعالیت می کنم ساعت کار و آدرس آنها را اعلام می کنم تا دوستان در صورت ضرورت و بسته به شرایط خود به یکی از این مراکز مراجعه کنند. قبل از مراجعه اگر هماهنگی انجام شود بهتر است. (۰۹۳۷۸۱۲۱۴۵۱)

من در روزهای پنج شنبه صبح از ساعت ۱۱ و نیم تا ۱۳ در خیابان دماوند بین سبلان و وحیدیه خیابان شهید ارمغانی مسجد انصار الحسین به ویزیت و مشاوره رایگان مشغول هستم

روزهای یکشنبه و سه شنبه و پنج شنبه صبح از ساعت ۹ تا ۱۳ و روزهای یکشنبه و پنج شنبه عصر از ساعت ۴ تا ۸ در مطب خود واقع در خیابان دماوند بین سبلان و وحیدیه خیابان شهید بخت آزاد (ارباب مهدی) کوچه حاج علی داخل سرای محله وحیدیه به ویزیت  بیماران مشغول هستم(قبل از مراجعه  حتما هماهنگی شود)

در روزهای سه شنبه و چهار شنبه عصر ها از ساعت ۵ تا ۹ شب در درمانگاه خیریه شقایق واقع در خیابان دردشت میدان شقایق (تلفن تماس: ۷۷۹۵۸۸۸۰ و ۷۷۹۵۸۸۹۹) به ویزیت و مشاوره بیماران می پردازم

اینجانب پاسخگوی تمامی سوالات شما دوستان عزیز در وبلاگ هستم و به جز در مواقعی که نیاز به معاینه یا درمان باشد نیازی به مراجعه حضوری نیست و می توانید سوالات خود را از طریق وبلاگ و یا ایمیل برایم بازگو کنید تا در اولین زمان ممکن پاسخگوی شما باشم.

+ نوشته شده در  چهارشنبه دهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 19:20  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  | 

پاسخ به سوالات شما دوستان عزیز

با سلام خدمت همه دوستان عزیز مخاطب. از الطاف دوستان کمال تشکر را دارم و تمام تلاش خود را خواهم نمود تا پاسخ سوالات شما را در کمترین زمان ممکن بدهم. اگر تاخیری در پاسخگویی مشاهده کردید پیشاپیش پوزش مرا بپذیرید. برخی سوالات جنبه خصوصی دارند و پاسخگویی آنها کمی زمان می برد و باید به ایمیل دوستان پاسخ ارسال شود. برخی دیگر جنبه عمومی دارند و قابل پاسخگویی در وبلاگ هستند که بصورت پاسخ به سوالات شما در وبلاگ قرار می گیرد. اما نکته ای که لازم است تذکر دهم آنکه برخی از دوستان سوالات خصوصی می پرسند ولی ایمیل یا راه ارتباطی دیگری برای پاسخ معرفی نمی کنند و این باعث می شود از پاسخگویی به سوالشان معذور گردم. لذا توصیه می کنم دوستان در صورت داشتن سوال خصوصی یک ایمیل هم معرفی کنند تا امکان پاسخگویی داشته باشم. مثلا دوستی در مورد وضعیت بکارت خود مطلبی می گوید که لازم است پاسخ خصوصی داده شود. یا فرد دیگری سوالی در رابطه با برخی علایم خاص بر روی آلت خویش سوال می کند که پاسخ جنبه خصوصی دارد و باید به ایمیل وی ارسال گردد ولی ایمیلی ارائه نشده است. بار دیگر از تاخیر در پاسخگویی به سوالات عذر می خواهم و امیدوارم فرصت لازم برای پاسخگویی به سوالات دوستان را داشته باشم.
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و چهارم مرداد ۱۳۸۹ساعت 0:22  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  | 

سوالات شما

همانگونه که در مطالب قبلی نیز به عرض مخاطبین محترم رسید هر یک از دوستان که سوالی در مورد مسایل جنسی دارند می توانند سوال خود را به صورت نظر به صورت عمومی یا خصوصی بپرسند. در اولین فرصت ممکن جواب سوال را خواهم داد. اگر سوال جنبه عمومی داشته باشد در وبلاگ پاسخ آنرا خواهید دید و اگر سوال جنبه خصوصی داشته باشد پاسخ آن را به ایمیل سوال کننده خواهم فرستاد.
+ نوشته شده در  شنبه چهاردهم فروردین ۱۳۸۹ساعت 14:29  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  |