دکتر شیخ

آموزش مسایل جنسی

پاسخ به سوالات شما (رقیق شدن مایع منی _ رابطه جنسی در شب اول عروسی)

يكي از دوستان سوال كرده اند:

مدتی است که پس از سکس مني شوهرم بسیار رقیق و آبکی شده . در واقع بیشتر شبیه آبه تا مایع قبلی. البته فشار خارج شدنش بیشتر شده و با جهش بیرون می آید ولی هم مقدارش کم شده و هم آبکی شبیه سفیده تخم مرغ نپخته شده.
ما هر روز سکس کامل داریم که البته در مدت این 2 ماه که ازدواج کردیم از کیفیتش کم نشده . در تغذیه هم خیلی رعایت می کنم. پروتئین میوه مغذیجات و ... در برنامه غدایی گنجاندم که در بزرگ شدن سایز و طولانی تر شدن زمان انزال بسیار موثر بوده ولی علت تغییر غلظت را نمی دانم.
لطفا در این زمینه من را راهنمایی بفرمایید.
 

در پاسخ به اين دوست عزيز بايد بگويم علت رقيق شدن مايع مني همسر شما تعداد زياد دفعات نزديكي شماست. چون شما هر روز سكس داريد و مايع مني همسر شما تخليه مي گردد باعث شده تا غلظت اين مايع كم شده و به نسبت  قبل رقيق تر باشد. اگر تعداد دفعات سكس شما كمتر شود مايع مني نيز مجددا غلظت قبلي خود را خواهد يافت. البته اين كم شدن غلظت و رقيق شدن جاي نگراني ندارد و مشكل خاصي نيست.

همانطور كه قبلا نيز گفته ام تعداد زياد دفعات نزديكي علاوه بر رقيق شدن مايع مني باعث كاهش تعداد اسپرم موجود در مايع مني شده و اگر اين تعداد از بيست ميليون در ميلي ليتر كمتر شود ( طبيعي ان شصت ميليون در ميلي ليتر مي باشد) باعث عقيمي موقت مي شود يعني فرد موقتا توان بارداري را از دست مي دهد. البته وقتي كمي فاصله بين روابط جنسي بيشتر شود مجددا غلظت مايع مني طبيعي شده و تعداد اسپرمها بيشتر مي شود و قدرت باروري بر مي گردد.

يكي ديگر از دوستان سوال كرده اند:

ميخواستم بدونم شب اول عروسي زن و شوهر حتما بايد رابطه اي داشته باشن؟؟؟

در پاسخ به اين دوست عزيز بايد بگويم اصل اول و دوم يك رابطه جنسي صحيح دوسويه بودن رابطه  و بهنگام بودن آن مي باشد. به اين معني كه در يك رابطه جنسي بايد دوطرف نسبت به برقراري رابطه رضايت داشته باشند و نسبت به خواستها و نظرات هم احترام قايل باشند. در مورد رابطه جنسي در شب اول عروسي بايد گفت از دير باز و بصورت مرسوم و بر اساس عرف جامعه اينگونه بوده است كه در اولين شب عروسي كه به شب زفاف معروف است زن و شوهر با هم براي اولين بار رابطه جنسي برقرار مي كنند. البته اين بدين معني نيست كه اين كار امري حتمي و غير قابل تغيير است. بلكه اگر زوجي تمايل نداشتند در اين شب با هم رابطه داشته باشند مي توانند اين موضوع را به زمان ديگري موكول كنند.

با جستجو در عناوین مطالب و پاسخ به سوالات شما در مورد احساس خانمها در شب اول عروسی توضیحات مفصلی داده ام که می توانید آنرا یافته و مطالعه کنید.

+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم شهریور ۱۳۸۹ساعت 15:18  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  |