دکتر شیخ

آموزش مسایل جنسی


لطفا در وبلاگ سوال نپرسید چون پاسخی دریافت نمی کنید. اینجانب فقط به سوالاتی که در سایت دکتر شیخ پرسیده شود پاسخ می گویم.
آدرس سایت در بنر نوشته شده است، لطفا آدرس سایت را به دقت تایپ کنید

تبلیغات


پاسخ به سوالات شما (تکنیکهای رفع زود انزالی - واریکوسل)

یکی از دوستان سوال کرده اند:

با سلام و خسته نباشید به اقای دکتر...
اقای دکتر من 20 سال دارم و 2 تا سوال داشتم.
1.راه صحیح درمان زود انزالی مردان را بدون استفاده از اسپری و دارو قبل ار سکس چه میدانید که کلا برطرف شود

2.در پائین الت تناسلی مرد در قسمت تخم ،تخمها به یک اندازه نیست و بعداز چند وقت(زمان دقیقی ندارد) سمت چپ شروع به درد خیلی زیادی میکند دلیل چیست؟

در پاسخ به این دوست عزیز باید بگویم برای رفع زود انزالی بدون اسپری و دارو باید یکسری تکنیکها را رعایت کرد:

1-       الت تناسلی تا حد ارگاسم تحریک و قبل از خروج منی تحریک قطع می شود تا انزالی رخ ندهد بعد از چند دقیقه مجددا  این کار تکرار می شود. این تحریک تا حد انزال و عدم انزال بارها تکرار می شود تا به تدریج آستانه تحریک آلت تناسلی بالا برود. باید توجه داشت انزالی رخ ندهد و قبل از وقوع انزال تحریک جنسی قطع شود.

2-       در هنگام دخول قبل از خروج منی آلت خارج شده و با فشار محکم نوک الت تناسلی تحریک جنسی از بین می رود و بعد از مدت کوتاهی مجددا دخول صورت می گیرد و باز قبل از وقوع انزال خارج و نوک الت فشار داده می شود.

3-       به مانند روش قبل منتها بعد از خروج الت با گذاشتن کیسه یخ روی الت تحریک از بین می رود و بعد از ارامش مجددا دخول صورت می گیرد. در مورد دوم و سوم داخل و خارج شدن الت قبل از وقوع انزال تا زمانی صورت می گیرد که زن به ارگاسم برسد سپس مرد تحریک را تا حد  انزال ادامه می دهد.

4-       مرد در زیر قرار گرفته و زن در بالا. تحریک توسط زن صورت می گیرد و قبل از وقوع انزال با اشاره مرد تحریک قطع می شود و مجددا بعد از احساس ارامش مرد با اشاره او تحریک شروع و قبل از انزال با اشاره مرد قطع می شود. این قطع تحریک و شروع دوباره تا جایی ادامه می یابد که زن تحریک شده و به ارگاسم برسد سپس تحریک تا وقوع انزال رخ می دهد.

در مورد بخش دوم سوال نیز باید بگویم اختلاف اندازه هر دو بیضه و درد یکی از بیضه می تواند ناشی از واریکوسل باشد و لازم است با انجام سونوگرافی و معاینه مورد بررسی قرار گیرد.

+ نوشته شده در  شنبه هجدهم دی 1389ساعت 13:25  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  |