دکتر شیخ

آموزش مسایل جنسی

پاسخ به سوالات شما (تکنیکهای رفع زود انزالی - واریکوسل)

یکی از دوستان سوال کرده اند:

با سلام و خسته نباشید به اقای دکتر...
اقای دکتر من 20 سال دارم و 2 تا سوال داشتم.
1.راه صحیح درمان زود انزالی مردان را بدون استفاده از اسپری و دارو قبل ار سکس چه میدانید که کلا برطرف شود

2.در پائین الت تناسلی مرد در قسمت تخم ،تخمها به یک اندازه نیست و بعداز چند وقت(زمان دقیقی ندارد) سمت چپ شروع به درد خیلی زیادی میکند دلیل چیست؟

در پاسخ به این دوست عزیز باید بگویم برای رفع زود انزالی بدون اسپری و دارو باید یکسری تکنیکها را رعایت کرد:

1-       الت تناسلی تا حد ارگاسم تحریک و قبل از خروج منی تحریک قطع می شود تا انزالی رخ ندهد بعد از چند دقیقه مجددا  این کار تکرار می شود. این تحریک تا حد انزال و عدم انزال بارها تکرار می شود تا به تدریج آستانه تحریک آلت تناسلی بالا برود. باید توجه داشت انزالی رخ ندهد و قبل از وقوع انزال تحریک جنسی قطع شود.

2-       در هنگام دخول قبل از خروج منی آلت خارج شده و با فشار محکم نوک الت تناسلی تحریک جنسی از بین می رود و بعد از مدت کوتاهی مجددا دخول صورت می گیرد و باز قبل از وقوع انزال خارج و نوک الت فشار داده می شود.

3-       به مانند روش قبل منتها بعد از خروج الت با گذاشتن کیسه یخ روی الت تحریک از بین می رود و بعد از ارامش مجددا دخول صورت می گیرد. در مورد دوم و سوم داخل و خارج شدن الت قبل از وقوع انزال تا زمانی صورت می گیرد که زن به ارگاسم برسد سپس مرد تحریک را تا حد  انزال ادامه می دهد.

4-       مرد در زیر قرار گرفته و زن در بالا. تحریک توسط زن صورت می گیرد و قبل از وقوع انزال با اشاره مرد تحریک قطع می شود و مجددا بعد از احساس ارامش مرد با اشاره او تحریک شروع و قبل از انزال با اشاره مرد قطع می شود. این قطع تحریک و شروع دوباره تا جایی ادامه می یابد که زن تحریک شده و به ارگاسم برسد سپس تحریک تا وقوع انزال رخ می دهد.

در مورد بخش دوم سوال نیز باید بگویم اختلاف اندازه هر دو بیضه و درد یکی از بیضه می تواند ناشی از واریکوسل باشد و لازم است با انجام سونوگرافی و معاینه مورد بررسی قرار گیرد.

+ نوشته شده در  شنبه هجدهم دی ۱۳۸۹ساعت 13:25  توسط دکتر علی شیخ الاسلامی  |